ХII Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт - ХХІ»

Шановні учасники та гості Салону!

З 13 по 16 жовтня 2020 р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») відбудеться ХII Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт - ХХІ» - вітчизняний виставковий захід у сфері авіапромисловості та космічних технологій.

Салон буде проведений одночасно та в єдиному форматі з XVII Міжнародною спеціалізованою виставкою «Зброя та безпека - 2020».

Очікується, що захід відвідає більше 20 000 спеціалістів, у тому числі представники міжнародних компаній та офіційні іноземні делегації.

Тож чому варто долучитись до салону саме в 2020 році?

По-перше, авіакосмічна сфера стає однією з найпривабливіших і перспективних в Україні для інвестування: з 2019 року приватним компаніям дозволено вести космічну діяльність і навіть здійснювати космічні запуски; крім того, вже кілька років поспіль спостерігається значне оновлення інфраструктури цивільної авіації, що пов’язано зі зростанням пасажиропотоку в усіх аеропортах України.

По-друге, це чудова можливість долучитись до глибокої модернізації виробничих потужностей підприємств авіакосмічної галузі.

Родзинкою авіакосмічного салону стане Фінал п'ятого конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge.

Запрошуємо фахівців з розробки, виробництва та реалізації продукції взяти участь у ХII Міжнародному авіакосмічному салоні «Авіасвіт - ХХІ», де буде створено всі умови для встановлення ефективних контактів високого рівня, подальшого розвитку виробничої кооперації та пошуку нових партнерів для бізнесу.

Подробиці за посиланням: https://www.iec-expo.com.ua/aviaua-2020.html

Международный авиакосмический салон АВИАСВИТ - ХХІ 2020 Киев МВЦ