День МіГів успішно проведено

Дев'ятого вересня в Державному музеї авіації ім.О.К.Антонова НАУ, в рамках пілотного проекту, відбулися дві тестові тематичні екскурсії "День МіГів", попередній запис на які було анонсовано в офіційній групі музею у Facebook та на нашому сайті.

Головною ідеєю проекту було надати справжнім поціновувачам літаків розширену інформацію та доступ до тих бортів, які зазвичай закриті для відвідування. Цього разу це були Міг-25 та МіГ-23. Окрім цього, учасників чекала розширена екскурсія по всім експонатам музейної колекції МіГів, що охоплює чотири з п'яти поколінь реактивних винищувачів і є однією з найповніших у світі. Це 12 літаків цього КБ, у тому числі й радіокерований літак-мішень М-21.

До останнього часу було невідомо, чи дозволять погодні умови, в принципі, реалізувати ідею. Днем раніше співробітники музею вже розробили план переносу заходу на іншу дату. Але нам пощастило і дощ не став на заваді запланованим екскурсіям.

Підбиваючи підсумки, можемо зробити висновок, що, в цілому, цей напрям дуже цікавий для подальшого розвитку. Звичайно, під час екскурсій проявилися і деякі організаційні складності, але не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Тож працюємо далі!

P.S.: більше фото за посиланням https://www.facebook.com/aviamuseumua/posts/2401203673230845