Експонати Музею КВВАІУ перевезено до Музею авіації

В суботу, 14 липня 2018 року до Державного музею авіації імені О.К. Антонова було перевезено залишки експонатів колишнього музею Київського вищого військового авіаційного інженерного училища. Вони стануть основою експозиції, присвяченої історії КВВАІУ.

Висловлюємо глибоку повагу Арутюну Альбертовичу Асланяну – випускнику та викладачу КВВАІУ за те, що йому вдалося зберегти ці експонати на протязі майже двох десятиріч.

Щиро дякуємо ініціативній групі випускників КВВАІУ в особі Михайла Вікторовича Погорецького за організацію перевезення експонатів та ТОВ «Гама-Україна» в особі Бєлогородцева Євгена Миколайовича за допомогу та надання транспортного засобу.C:\Users\АН\Desktop\Музей КВВАІУ\KVVIAU 1.JPG

Михайло Погорецький, Дмитро Васягін та Євген Бєлогородцев (зліва направо) під час перевезення колекції МузеюC:\Users\АН\Desktop\Музей КВВАІУ\KVVAIU 2.JPG

Михайло ПогорецькийФінансування проекту створення експозиції, присвяченої історії КВВАІУ, здійснюється за рахунок благодійних внесків.  Кожен бажаючий може підтримати створення експозиції в Музеї авіації, зробивши свій внесок.