Музей авіації став однією з баз міжнародного перельоту

За підтримки ректора Національного авіаційого університета Ісаєнка Володимира Миколайовича, Державний музей авіації ім.О.К.Антонова став однією з точок маршруту для учасників міжнародного перельоту!

Ця експедиція, започаткована Асоціацією приватних пілотів Люксембургу, має своєю метою вшанувати пам'ять колишнього Президента Міжнародної федерації повітроплавання (FAI), Ганса Гутмана, який був великим ентузіастом дальніх перельотів світом, але загинув під час польоту над Італією у 2011 році.

Внаслідок поганої погоди на маршруті, деякі учасники раллі не змогли дістатися Музею у перший день, тож наші відвідувачі мали можливість побачити не всі з запланованих літаків. Але й серед тих бортів, що встигли прилетіти у неділю, було чимало цікавого.

Наприклад Cessna P210N, що має не тільки герметичну кабіну та шасі, що складається у польоті, але й турбогвинтовий двигун Rolls Royce! Зазвичай ці особливості притмаманні куди більш великим регіональним пасажирським лайнерам та вантажним літакам.

Державний музей авіації вже не вперше приймає до себе подібні експедиції: так у 2013 та 2016 роках до нас прилітали представники британського аероклубу Royal Air Squadron, а одним з гостей був принц Великобританії Майкл Кентський!

Тож ми завжди відкриті для міжнародної авіаційної співпраці, адже небо для всіх єдине!