Візит легендарного Пілота

Сьогодні, в день свого 80-ти річчя, Державний музей авіації імені О.К. Антонова відвідав легенда вітчизняної авіації – Борис Юрійович Качуро.

Борис Качуро – Заслужений пілот СРСР, пілот-інструктор, пілот, занесений в Книгу пошани Аерофлоту, який має 18000 годин нальоту та «стаж» пілота 42 роки, командир Ту-134 та Іл-62, шеф-пілот Володимира Щербицького.

Під час відвідання музею Борис Юрійович знову сів за штурвал Ту-134А-3 «Україна», на якому возив В.В. Щербицького, і який тепер є унікальним експонатом Державного музею авіації імені О.К. Антонова.

Також Борис Качуро, який прийшов до музею з рідними, показав своєму правнуку літаки, на яких він літав, зокрема Іл-62, оглянув колекцію музею, відвідав павільйон двигунів та авіамоделей, експозицію дальньої авіації в літаку Ту-134УБЛ, та розповів багато цікавих історій зі свого довгого та насиченого життя в авіації.

Колектив Державного музею авіації імені О.К Антонова від щирого серця вітає шановного Бориса Юрійовича з днем народження та бажає йому міцного здоров’я, довгих років життя, оптимізму та доброї вдачі!