Нутрощі музейного Бе-6

Кожного року працівники музея перевіряють стан усіх експонатів. Ось так, наприклад, зараз виглядає зсередини літаючий човен Бе-6. 

Цей літак був створений у 1949 році та випускався до 1957 року. Всього було виготовлено 123 екземпляри, з яких до цього часу збереглися лише 3.

23 серпня 2009 року літак був доставлений до Державного музею авіації ім.О.К.Антонова у результаті надзвичайно складної транспортної операції з перебазування із Крима до Києва. 

Цей екземпляр раніше знаходився на територіі війскової частини, у якості пам'ятника морським льотчикам, на березі бухти Донузлав. Після того, як військову частину розформували, він залишився без нагляду. Тому, коли під час бурі в жовтні 2003 року літак скинуло вітром з постаменту, він став легкою здобиччю для вандалів.

На щастя, завдяки спільним діям співробітників Державного музею авіації ім.О.К.Антонова, громадськості та спеціалістів Євпаторійського авіаремонтного заводу унікальний літак було врятовано. 

Базову реставрацію зробили у Криму, а подальше відновлення експонату було виконано силами реставраційного відділу музея.

Останні дві фотографії: (1) в такому стані літак перебував, під час його існування в ролі пам'ятника, (2) процес реставраційних робіт.