Відкрито продаж квитків на новорічну виставу в літаку!

У передноворічному повітрі відчуваються зимові чари, які захоплюють в світ казки не тільки дітей, а й дорослих. Новорічний спектакль «Зачарований політ» в Києві - відмінна можливість провести час зі своїми дітьми. Вистава буде цікавою і юним глядачам, і їхнім батькам. Вас чекає маса сюрпризів, солодких подарунків і гарячий смачний чай. Приходьте всією родиною! Атмосфера казкового добра огорне вас і подарує гори гарного настрою. 

Чого очікувати від постановки 

Творчий проект «Театр в літаку» спільно з Державним музеєм авіації організував проведення новорічних постановок на борту Іл-86. Це оригінальне шоу, яке запам'ятається на все життя. Інтерактивна вистава насичена добрими жартами, відмінною музикою. У постановці беруть участь професійні актори провідних столичних театрів. Гостей розважає справжній маг-фокусник! 

Сюжет вистави 

Вистава створена за мотивами мультфільму «Зачарована». Щоб побачити святкову постановку, треба замовити квитки на новорічну виставу «Зачарований політ» в Києві. У королеви Нарріси є пасинок Едвард. Вона побоюється, що після одруження її позбавлять трону. Щоб цього не допустити, королева влаштовує новорічний бал, на який запрошує чарівних дівчат. Однак Нарріса за допомогою магії заморожує серце принца на шість годин. Тепер він веде себе на балу агресивно і жорстоко по відношенню до прекрасних принцес. А вранці Едвард не може згадати жодної особи з балу, наречену знайти так і не вдалося ...

 Одного разу на полюванні принц знаходить хатинку в лісі, де живе юна красуня Жизель. Молоді люди відразу закохуються і вирішують одружитися. Але у королеви інші плани на цей рахунок. Вона відправляє кохану Едварда в новорічний Нью-Йорк. Тепер між люблячими серцями тисячі кілометрів і маса перешкод. Чи зможуть вони подолати труднощі і бути разом? Яким буде фінал, глядачі дізнаються вже скоро. Відправляйтеся разом з героями казки в зачарований політ на борту Іл-86. 

Ви зможете не тільки насолодитися гарною постановкою, а й ознайомитися з будовою і особливостями повітряного судна. Гості зроблять пам'ятні фотографії в кабіні літака за штурвалом, це справжній подарунок для кожного! Поспішайте заздалегідь купити квитки на новорічну виставу «Зачарований політ» в Києві. Вибирайте відповідну дату та час постановки і приходьте разом з родиною!

Вистава триває 60 хвилин

Вартість квитка становить 350 грн

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!!!

Одна дитина у супроводі дорослого, солодкий подарунок іграшка літачок, чай і кава.

В новорічний політ вирушаємо:

19, 21, 22, 28, 29 грудня 2019 року об 11:00 та 13:00

Квитки можна придбати за посиланням:
https://kiev.karabas.com/zacharovanij-polit-4

Подробиці за телефоном: (097) 773-39-89