Самальот_fest 2015

Грандіозний Авіафестіваль в Державному Музеї Авіації

Грандіозний Авіафестіваль в Державному Музеї Авіації

# Самальот_fest 2015 — це перший в своєму роді сімейний фестиваль, який покликаний звернути увагу підростаючого покоління на українську авіацію , її історію та стан на даний момент. У програмі фестивалю буде безліч пізнавальних активностей і інтерактивів , а також маса тематичних розваг.

Державний Музей Авіації є найбільшим музеєм України і містить більше 70 експонатів, які розташувалися на площі 20 гектарів біля аеропорту «Жуляни». Тут представлені найрізноманітніші моделі літаків і вертольотів цивільної та військової авіації різних поколінь. Від пасажирських Ан-ів до оригінальних винищувачів часів Другої Світової Війни і протичовнових гідролітаків (амфібій). Також в музеї представлена величезна колекція вертольотів, у тому числі найбільший вертоліт в світі МІ-26, здатний завантажувати на свій борт до 82 пасажирів.

Маленьких гостей заходу чекає ряд пізнавальних екскурсій, лекцій та квестів від справжніх льотчиків, авіаконструкторів і парашутистів. У дні фестивалю, експонати будуть відкриті для відвідувань, тому кожна дитина зможе відчути себе пілотом, бортпровідником або механіком всередині реальних літаків. Крім того, гостей чекають авіасимулятори, керовані дрони, Експеріментаріум і безліч інших тематичних активностей.

На території фестивалю працюватиме зона пікніків біля озера з вуличною їжею і кінотеатр. Також у програмі спортивні ігри, шоу-програма, пінна дискотека, батути, електромобілі, запуски повітряних зміїв і багато іншого. А особливими родзинками фестивалю будуть повітряна куля, стрибки з парашутом і висадка величезного герба України із квітів.
Організаторами фестивалю є агентство дитячих свят «ІКРА» за підтримки Державного Музею Авіації, аеропорту «Жуляни» і Націального Авіаційного Університету.

У програмі:

  • Екскурсії, лекції та квести від льотчиків і авіаконструкторів;
  • Стрибки парашутистів, польоти на повітряній кулі і запуски повітряних зміїв;
  • Авіасимулятори, керовані дрони, Експеріментаріум і безліч інших тематичних активностей;
  • Спортивні та відео гри;
  • Пінна дискотека;
  • Вулична їжа і зона пікніків біля озера;
  • Висадка величезного герба України із квітів;
  • Виїзний кінотеатр, стрибки на батутах, електромобілі, сігвеї, шоу-програма та багато іншого;

Вартість

Дітям до 14 років вхід на фестиваль буде безкоштовним, дорослим же він коштуватиме 100 грн, при цьому всі активності всередині будуть у вільному доступі, безкоштовними.
Також, за умови пред'явлення учнівського / студентського / пенсійного діють знижки 25% для школярів і студентів та 50% для пенсіонерів.

І звичайно ж ми надаємо безкоштовний вхід для льотчиків.

Фестиваль проходитиме 

2 дні: 11 і 12 липня з 11.00 до 21.00.

Додаткова інформація

Більше інформації про фестиваль і квитки на сайті: http://air.ikra.in/
Новини фестивалю: https://www.facebook.com/events/113297449003866/
https://vk.com/samaliot_fest
Телефон для довідок: 063 421 76 36.