Благодійна акція для дітей

На території Державного музею авіації імені О.К. Антонова пройшла благодійна акція, ініціатором якої виступила компанія «Руда агенція».

Окрема подяка компанії DHL. Проведення заходу стало можливим завдяки її спонсорській підтримці і виділеним коштам на проведення акції та придбання подарунків для діточок.

Діти, які перебувають на лікуванні в лікарні «Охматдит» мали змогу здійснити невеличку подорож на повітряній кулі, провели незабутній час в небі, поринули у світ легких емоцій і яскравого настрою!

Окрема подяка школі School Midgard за надання шкільного автобуса для перевезення діточок з лікарні до музею і назад.

Бажаємо діточкам одужання. Нехай хвороби відступають, а на заміну їм приходять радість, добро і надія.