Інформація про поточний стан ДМА

Шановні друзі!

Відповідаючи на чисельні запити повідомляємо, що наразі Державний музей авіації ім О.К. Антонова зберігає неушкодженими всі свої колекції. Маємо сподівання, що так буде і далі.

Не зважаючи на закриття ДМА для відвідувачів, адміністрація та колектив Музею працює. Завдяки органам влади отримуємо заробітну плату відповідно до умов воєнного стану.

З гордістю хочемо повідомити, що деякі наші співробітники захищають нашу Батьківщину у лавах ЗСУ або Тероборони, інші допомагають на інформаційному фронті, або займаються волонтерством. Ми пишаємось ними. Весь колектив ДМА впевнений у перемозі України та намагається наблизити цей день всіма силами.

Але є і деякі проблеми, які ми можемо вирішити тільки за вашої допомоги. Підтримка та розвиток Музею здебільшого забезпечується за рахунок коштів, які надходили після реалізації вхідних квитків, які купували ви, наші любі відвідувачі та фани. Що, вочевидь, наразі неможливо. Музей потребує догляду, а ресурси для цього стали вкрай обмеженими. Тому є пропозиція.

Будь ласка, купуйте наші електронні квитки!

Завдяки цьому, ви долучитесь до збереження авіаційної історії нашої Країни. Отримані кошти ми використаємо на догляд за Музеєм та збереження експонатів.

Після війни, коли Музей знову матиме змогу приймати відвідувачів, ви зможете використати ваші квитки завітавши до нас!