Виставка фотографій Дмитра Муравського «Янголи Чорного моря»

З 5 червня в Державному музеї авіації ім. О.К. Антонова ви зможете відвідати унікальну фотовиставку «Янголи Чорного моря» відомого військового фотографа і волонтера Дмитра Муравського.
Експозиція представлена в авіаційному ангарі ДМА. Будуть представлені 12 фотознімків бойових літаків Військово-повітряних сил України, зроблені під час проведення масштабних навчань ПС України над акваторією Чорного моря. В об'єктив фотографа потрапили літаки типів МІГ-29, МІГ-29УБ, СУ-25, СУ-27 і СУ-27УБ з бойовим озброєнням на борту.

Знімання проводилися безпосередньо з відкритої рампи літака Ан-26, спеціально підготовленого для цього завдання, а також з борту СУ-27УБ.

Експозиція «Янголи Чорного моря» мультимедійна і буде складатися з двох частин. Крім серії фотознімків Дмитра Муравського, буде транслюватися однойменний короткометражний документальний фільм, в основу якого ліг великий архів автора за 11 років бойових польотів - сотні годин відео, яке знімалося з метою контролю при проведенні завдань. Режисером відео виступив відомий український митець Семен Горов.

ПРО АВТОРА:

Дмитро Муравський — військовий фотограф, волонтер, льотчик-спортсмен з двадцятип'ятирічним досвідом, серед яких 10 років досвіду польотів на військових літаках. Має понад 100 годин нальоту на різних типах бойових літаків і вертольотів. Учасник експедицій як почесний фотограф Королівського аероклубу ROYAL AIRSQUADRON в Великобританію, Францію, Ізраїль, Йорданію та Україну.
Персональні виставки фоторобіт Дмитра широко відомі у всьому світі і були представлені в штаб-квартирах НАТО та ООН, Генеральної асамблеї ООН, ВРУ, Адміністрації Президента України, Кабінеті Міністрів України.