Один з літаків Ан-24 знайшов нове місце проживання

На виконання рішення Вченої ради університету від 16 червня 2021 року (протокол № 6) з метою виховання відчуття національної гордості за досягнення вітчизняної науки і техніки, підвищення іміджу та привабливості університету та коледжу при проведенні профорієнтаційних заходів серед молоді, для публічного огляду на майданчику перед навчальним корпусом ВСП «КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЕКОНОМІКИ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» по вулиці Бориспільській, 5, минулої ночі перебазовано та встановлено експонат літака Ан-24.

Технічне супроводження та реалізація проекту здійснювалась за підтримки Навчального центру «Авіаційно-технічна база», Державного музею авіації імені О.К. Антонова НАУ та коледжу.
Колишній Київський інститут інженерів цивільної авіації – КііЦА (нині – НАУ) був найбільшим в СРСР вищим учбовим закладом з підготовки інженерів-експлуатаційників цивільної авіаційної техніки. Зважаючи на масову частку літака Ан-24 в загальному обсязі пасажирських перевезень «Аерофлоту», протягом десятиліть більшість випускників КІіЦА реалізувало свою професійну діяльність саме на цьому типі літака.

За підсумковим значенням, літак Ан-24 поєднав в собі найуспішніші досягнення в галузі української авіаційно-інженерної науки, промисловості, експлуатаційної та економічної ефективності, а також фахової авіаційної освіти. Завдяки цьому він гідний зайняти місце в архітектурно-фасадному комплексі Київського фахового коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету в якості узагальненого символічного зразка високих здобутків всієї авіаційно-промислової та авіаційно-освітньої галузі України.