Авіаційний фестиваль Ukraine Avia Fest

Державний музей авіації вже третій рік поспіль збирає тисячі людей на масштабному авіаційному фестивалі Ukraine Avia Fest. Залишити на згадку фото, відчути себе справжнім пілотом - покермувати за штурвалом літаків, знайомитись із повітряними суднами, стати частиною авіаційного світу -  все це зустріло жителів столиці та гостей Києва.

У повітрі пахло солодкою ватою, у небо злітали беспілотники. Кожні дві години відбувались демонстраційні польоти, а між музейними літаками люди ласували смаколики.

Відвідувачів фестивалю зустріли 43 літаки, в тому числі новітній український військово-транспортний Ан-178. Також, на Ukraine Avia Fest були представлені літак-розвідник Ан-30 та модернізований літак Ан-2-100 від «Мотор Січ». Ексклюзивом фестивалю були танцювальні та конкурсні розваги, квести для дорослих та дітей, авіатренажери та парашутні атракціони, квадроцикли тощо.

Головна мета заходу - зробити авіацію близькою та популярною серед молоді, нагадати кожному про багату та унікальну історію державної авіаційної галузі.

Ми вдячні усім, хто завітав у ці дні до нашого музею. Побачимось вже зовсім скоро на нових фестивалях та яскравих шоу!

Фото: В.Несенюк, В.Коба, О.Вага, Ю.Новоставський, Hunter, О. Жухарь