Новорічний політ у казковий Світ 2016

Дитяча новорічна інтерактивна вистава на борту літака Іл-86 у Державному музеї авіації

Всі мріють літати! Хтось у думках, хтось як птахи в небі, а більшість мріє здійснити свій політ на справжньому літаку та ще й разом зі своїми друзями, улюбленими казковими героями. А якщо цей політ буде на зустріч своїй мрії та до Діда Мороза та Снігуроньки, які завжди чекають гостей із подарунками?!

Здається, таку подорож зовсім неможливо здійснити і наші мрії літати так і залишаться мріями! Зачекайте, зовсім ні!!!

Всіх дівчаток і хлопчиків ми запрошуємо у захоплюючий ювілейний політ разом з капітаном "Жу-жу", сміливими Ніндзя черепашками, чарівною феєю Вінкс, та іншими казковими героями! Вирушати у казковий політ будуть усі, без винятку, дорослі і діти, адже наш літак Іл-86 запрошує на свій борт усіх,  хто мріє літати. Подорож буде непередбачувана захоплюючою! Встигни придбати свій щасливий квиток на зустріч своїй мрії ! Ми всі навчимося літати. Приєднуйтесь! Наш екіпаж чекає саме на Вас!

А Дідусь Мороз з онучкою Снігуронькою порадують усіх оригінальними та смачними подарунками.

Вас очікує найоригінальніша інтерактивна розважальна вистава у Києві на борту літака Іл-86, а разом з нею — захоплююча і запальна ювілейна інтерактивна програма:

• Міні лялькова вистава
  • Дресирована мавпочка
  • Аквагрим для дітей
  • Улюблені ростові ляльки
  • Пам'ятні сувеніри
  • Солодкі смачні подарунки
  • Пряма відео-трансляція вистави в салоні для батьків
  • Розіграш вхідних квитків в дитячу кімнату "Бука"
  • Море позитиву і добра!!!

Кожен гість зможе зробити фото на пам'ять за штурвалом літака, а також фото на пам'ять з улюбленими героями та, звичайно, з Дідом Морозом та Снігуронькою.

У новорічний казковий політ вирушаємо:

• 19, 20, 26, 27 грудня 2015 року об 11:00, 13:30 та 15:30
  • 2,3 січня 2016 року об 11:00, 13:30 та 15:30
  • 4 січня 2016 року об 11:00, 13:30 та 15:30 (можливі  додаткові вистави)

Реєстрація починається за 30 хвилин до польоту.

Квитки

• в касі музею, театральних касах міста Києва
  • інтернет-касі  БилетХаус,
  • інтернет-касі 1001bilet,