Експозиція двигунів у Державному Музеї авіації

17 - 18 вересня, в рамках щорічного Авіаційного фестивалю, в Державному Музеї авіації відбулося відкриття першої черги нового виставкового павільйону, що представляє історичну експозицію авіаційних двигунів.

У колекції представлено більше двох десятків поршневих і реактивних двигунів, допоміжних силових установок літаків і вертольотів цивільної та військової авіації.

Історичний ряд експозиції починається з репліки першого авіаційного мотора братів Райт і оригінального ротативного двигуна Le Rhone-9С виробництва 1913 року (Франція) до літака Nieuport-10.

Подальший розвиток виставкового павільйону передбачає відкриття ще чотирьох експозиційних залів, в яких відвідувачі зможуть познайомитися із зразками авіаційних засобів порятунку екіпажу, бомбовим, ракетним і артилерійським озброєнням бойових літаків і вертольотів, а також авіаційним тренажерним комплексом.