Виставка аеродромної автотехніки

Аеропорт - це не лише літаки, а й автомобілі. Спеціальні автомобілі, без яких неможливе повноцінне функціонування такого складного підприємства та обслуговування пасажирів і літаків.

Мета виставки - показати значення автотранспорту в структурі аеропорту, його важливість і цінність в забезпеченні польотів. Типи представленої автотехніки охоплюють широкий часовий період і різні області застосування. Це і гігантські снігоприбиральні машини, всілякі заправники і навантажувачі. Трапи, автобуси, буксири та багато іншої спеціалізованої техніки побачити яку можна тільки на пероні аеродрому.

На кілька днів, ці рідкісні і цікаві механізми, розмістяться в Державному музеї авіації. На виставці буде представлений весь спектр перонного і аеродромного транспорту використовується в міжнародному аеропорту Київ (Жуляни). Більше 40 видів спеціалізованої техніки, побачити яку раніше можна було тільки в ілюмінатор літака, стане доступна для відвідувачів виставки.

Інсталяція «Обслуговування літака»

При використанні музейного Як-40 буде показаний процес обслуговування і підготовки літака до вильоту. Навколо літака буде розставлена ​​відповідна спецтехніка.

13 червня під час відкриття заходу, відбудеться урочиста передача пожежного спецавтомобіля АА-60 (МАЗ-7310) Ураган, який займе домінантне місце в формується експозиції аеродромної техніки.

Програма на 13 червня

• 11.30: збір, музейна площа, центральний вхід до Музею;