Найбільший технічний фестиваль України OldCarLand - 2017

29 вересня - 1 жовтня в Державному музеї авіації ім. О.К. Антонова проходить найбільший технічний фестиваль України OldCarLand - 2017

Цього разу ще більше вінтажних автівок, мотоциклів, автобусів і вантажівок. Зліт мотоклубу Harley Davidson, зустріч автоклубу Smart, раритетні зразки військової техніки (танки) від ВСУ, виставка бронеавтомобілів він НГУ, зона автосалонів з тест-драйвами, ретельно відібрані фудкорти, дитяча зона, жива музика і конкурси з призами для гостей фестивалю. Також погоджені додаткові автобусні маршрути і буде підготовлена ​​нова велика паркувальна зона.

На фестивалі можна буде побачити понад 700 ексклюзивних автомобілів, десятки одиниць бойової техніки та близько 100 літаків і гелікоптерів. Серед автомобілів - найдорожчі екзотичні моделі, яким понад півстоліття, американські потужні автомобілі 1960-1970-х років, швидкісні машини радянських спецслужб й лінійка спортивних автівок минулого століття, на яких ставили рекорди й перемагали. Чимало зразків представлять, які лишилися в єдиному екземплярі. Будуть 40-50-річні машини із мінімальним пробігом, вони дадуть уявлення про те, якими машини сходи з конвеєра раніше. Крім цього можна буде побачити практично повну і єдину в Україні лінійку Львівських автобусів ЛАЗ. У програмі – конкурси, змагання водійської майстерності, тюнінгу й автозвуку, робота ретробарахолки, перегони на дитячих педальних машинках, масштабні реконструкції, зльоти авто- і мотоклубів, виступ гурту "Табула Раса" та багато іншого. 

Захід проходитиме за сприяння Міністерства оборони та Міністерства інфраструктури. Неповторну атмосферу свята й гуркоту двигунів доповнять легендарні танки Т-34,Т-55,Т-76 та інші не менш цікаві зразки бойової техніки. Крім того привезуть кабріолети ГАЗ-14 «Чайка», які раніше виїжджали тільки на державні паради. Також під час фестивалю можна буде познайомитися із українським гонщиком Сергієм Маліком, його легендарним мотоциклом й іншою технікою. Він нещодавно встановив світовий рекорд швидкості на «Дніпро» МТ – розігнався до 116, 86 км/год. Зафіксували рекорд на озері Бонневілль у США.

Щоб цікавіше провести час й проникнутися особливістю кожної машини на фестивалі, буде можливість замовити 45-хвилинну екскурсію автомобільного історика й експерта. 

ФЕСТИВАЛЬ ПРАЦЮВАТИМЕ ЩОДНЯ З 09.00 — 20:00

  • Вхід 100 грн
  • Діти до 12 безкоштовно

Попередній продаж квитків по 80 грн здійснюється тут:

  • Проект "Кофейбус" (Шулявка, біля танка)
  • District (Севастопольська пл., Біля Dominos)
  • Державний музей авіації ім. О.К. Антонова (каса на вході)

Гарний настрій і дружню атмосферу гарантуємо :) Приходьте, чекаємо на вас!