Самальот Фест 3 у Державному Музеї Авіації

”#Самальот_fest 3” – масштабний розважально-просвітницький проект, покликаний популяризувати авіацію серед молодого покоління. У програмі фестивалю не лише розважальні, але й освітні активності в інтерактивному форматі.

• Сайт: http://air.ikra.in/
  • Дата заходу: 11-12 червня 2016 (з 10:00 до 19:00)
  • Місце проведення: Державний музей авіації, вул. Медова, 1 (біля аеропорту «Жуляни»).
  • Організатори: івент-агентство «ІКРА» за підтримки Державного музею авіації та Національного Авіаційного Університету.

Вартість:

• 100 грн при купівлі на сайті,
  • 150 грн у день заходу (активності включені).
  • Дітям до 14 років у супроводі батьків льотчиків вхід вільний.
  • Придбати квитки Онлайн

Про захід

Уже втретє на території Державного музею авіації відбудеться розважально-освітній авіафестиваль Самальот_фест. Вподобаний київською публікою захід поєднує активний сімейний відпочинок і популяризацію авіації серед дітей, а значить, це найкраще місце, щоб провести вихідні 11-12 червня пізнавально і весело.

Просвітницька частина програми розроблена спільно з педагогами і дитячими психологами. Вона складається з лекцій і кінопоказів, інтерактивних ігор та занять за участю пілотів, механіків, диспетчерів та інших представників авіа-професій. У дні фестивалю експонати будуть відкриті для відвідувань, тому кожна дитина зможе відчути себе пілотом, бортпровідником або механіком всередині реальних крилатих машин.

До слова, колекція музею складається з понад 70 експонатів: літаків і вертольотів цивільної та військової авіації різних поколінь, в тому числі оригінальних винищувачів часів Другої Світової Війни і найбільшого в світі вертольота МІ-26. Він настільки величезний, що здатний транспортувати понад 80 пасажирів і навіть вмістити цілу окрему локацію фестивалю.

На території Самальот_фесту буде ще одне особливе місце – Експериментаніум. Досвідчені аніматори у видовищній ігровій формі викладуть основні принципи фізики та хімії в авіації. Крім того, всі охочі зможуть на практиці спробувати себе в управлінні польотами на реалістичних авіасимуляторах і радіокерованих літаючих дронах.

Розважальна частина програми ще різноманітніша – дітей і батьків чекає безліч активностей, таких як спортивні ігри та тематичні авіаквести, мийка літака і пінна дискотека, стрибки на батутах і катання на сігвеях, запуски повітряних зміїв, перегляд улюблених авіа-мультфільмів, захопливе сферичне кіно та багато іншого, про що детальніше можна дізнатися на сторінці події.

В якості приємного бонусу, на території фестивалю розміщені точки з сувенірами, вуличною їжею, солодощами та цукровою ватою, лаунж-зона для приємного і комфортного проведення часу, адже відвідання Самальот_фесту може захопити на цілий день.

«Ми доклали максимум зусиль, щоб вдихнути в Музей Авіації атмосферу казкового простору. Простору, наповненого радістю, веселощами, добротою, любов'ю ... і авіацією! Самальот_Фест - це джерело нових вражень, знайомств та інтересів. Ми пропонуємо спосіб вивести дитину з цифрового способу життя і дати їй насолодитися живими враженнями й активним відпочинком» - Сергій Гнатюк, головний організатор Самальот_Фесту.

До 14 років вхід вільний, а для всіх старших відвідувачів є квитки на сайті http://air.ikra.in/ і безпосередньо на вході Самальот_фесту.