Самальот_fest 2015

Грандіозний Авіафестіваль в Державному Музеї Авіації. "# Самальот_fest 2 " - масштабний розважально-просвітницький проект, покликаний популяризувати авіацію серед молодого покоління.

Програма фестивалю - це безперервні шоу, розваги, інтерактив і безліч освітніх елементів. Головна ідея фестивалю – поєднати активний родинний відпочинок і популяризацію авіації серед дітей. Самальот_фест – це грандіозний захід, який не має аналогів в Україні. Просвітницька частина програми розроблена спільно з педагогами і дитячими психологами. Вона складається з лекцій і кінопоказів, інтерактивних ігор і занять, які проходять за участю пілотів, механіків, авіа-конструкторів та інших представників авіа-професій.

«Ми доклали максимальних зусиль, щоб вдихнути в Музей Авіації атмосферу казкового простору. Простору, сповненого радістю, веселощами, добротою, любов’ю… і авіацією. Самальот_Фест – це джерело нових вражень, знайомств та інтересів. Ми пропонуємо спосіб вивести дитину з цифрового способу життя і дати йому насолодитись живими враженнями і активним відпочинком» - Сергій Гнатюк, засновник компанії «ІКРА», головний організатор Самальот_Фесту.

Гостей заходу чекає ряд пізнавальних екскурсій , лекцій та квестів від справжніх льотчиків, парашутистів , механіків та авіаконструкторів. У дні фестивалю експонати будуть відкриті для відвідувань , тому кожна дитина зможе відчути себе пілотом, бортпровідником або механіком всередині реальних літаків. Крім того, всім охочим пропонується участь у тематичних активностях (авіасимулятори, керовані дрони, Експеріментаріум і т.д.)

На території фестивалю розміщені точки з популярною вуличною їжею, організована зона пікніків біля озера. На дітей чекають багато розваг: спортивні ігри, шоу-програма, пінна дискотека, батути, електромобілі, запуски повітряних зміїв, тощо.

Організатори фестивалю - агентство дитячих свят «ІКРА», за підтримки Державного Музею Авіації, аеропорту «Жуляни» і Національного Авіаційного Університету.

Вартість

• Для дітей до 14 років квиток на фестиваль буде безкоштовним.
  • Вартість для дорослих становить 100 грн, при цьому всі активності всередині будуть безкоштовними.
  • При купівлі квитків онлайн через регістраційну форму сайта фестивалю – знижка 10%. http://ikra.itcode.com.ua/mtickets/?id=37

• І звичайно ж ми даруємо квитки усім льотчикам і представникам авіапрофессій.
  • Фестиваль буде проходити 2 дні: 19 і 20 вересня з 10.00 до 20.00.
  • Більше інформації про фестиваль і квитки на сайті : http://air.ikra.in/

Дізнатися більше