Експозиція двигунів у Державному Музеї авіації

22 листопада 2016

17 - 18 вересня, в рамках щорічного Авіаційного фестивалю, в Державному Музеї авіації відбулося відкриття першої черги нового виставкового павільйону, що представляє історичну експозицію авіаційних двигунів.

У вересні відбудеться п’ятий фестиваль OldCarLand

22 вересня 2016

30 вересня у Державному музеї авіації розпочнеться п’ятий фестиваль старовинних автомобілів OldCarLand-2016. Він проходитиме до 2 жовтня. Захід організовує  клуб технічної класики OldCarServiсe і «проект Кофейбус».

Самальот Фест 3 у Державному Музеї Авіації

17 травня 2016

”#Самальот_fest 3” – масштабний розважально-просвітницький проект, покликаний популяризувати авіацію серед молодого покоління. У програмі фестивалю не лише розважальні, але й освітні активності в інтерактивному форматі.

Old Car Land

23 вересня 2015

2-4 Жовтня в Музеї Авіації пройде найбільший технічний фестиваль в Україні!

Музей збирає друзів

22 вересня 2015

Програма урочистостей з нагоди 12-річчя Державного музею авіації Національного авіаційного університету

За участю МА "Київ" (Жуляни) та ГО "АОПА-України"

Самальот_fest 2015

10 вересня 2015

Грандіозний Авіафестіваль в Державному Музеї Авіації. "# Самальот_fest 2 " - масштабний розважально-просвітницький проект, покликаний популяризувати авіацію серед молодого покоління.

Самальот_fest 2015

25 червня 2015

Грандіозний Авіафестіваль в Державному Музеї Авіації

РетроАвтоФест на території ДМА!

03 квітня 2015

Літаки й автомобілі. Техніка та історія. Весна і гарний настрій. Музика і багато смачної їжі. Все це і в одному місці називається РетроАвтоФестиваль в Державному музеї авіації.

Виставка аеродромної автотехніки

12 червня 2014

Аеропорт - це не лише літаки, а й автомобілі. Спеціальні автомобілі, без яких неможливе повноцінне функціонування такого складного підприємства та обслуговування пасажирів і літаків.