OldCarLand 2018

10 квітня 2018

Більше 1000 одиниць техніки привезуть на найбільший технічний фестиваль України OldCarLand.

Чемний Я. Частина 2. Країна талантів

27 жовтня 2017

Дитяча новорічна інтерактивна вистава на борту літака Іл-86 у Державному музеї авіації, вул. Медова 1, м.Київ

Експозиція двигунів у Державному Музеї авіації

22 листопада 2016

17 - 18 вересня, в рамках щорічного Авіаційного фестивалю, в Державному Музеї авіації відбулося відкриття першої черги нового виставкового павільйону, що представляє історичну експозицію авіаційних двигунів.

У вересні відбудеться п’ятий фестиваль OldCarLand

22 вересня 2016

30 вересня у Державному музеї авіації розпочнеться п’ятий фестиваль старовинних автомобілів OldCarLand-2016. Він проходитиме до 2 жовтня. Захід організовує  клуб технічної класики OldCarServiсe і «проект Кофейбус».

Самальот Фест 3 у Державному Музеї Авіації

17 травня 2016

”#Самальот_fest 3” – масштабний розважально-просвітницький проект, покликаний популяризувати авіацію серед молодого покоління. У програмі фестивалю не лише розважальні, але й освітні активності в інтерактивному форматі.

Old Car Land

23 вересня 2015

2-4 Жовтня в Музеї Авіації пройде найбільший технічний фестиваль в Україні!

Музей збирає друзів

22 вересня 2015

Програма урочистостей з нагоди 12-річчя Державного музею авіації Національного авіаційного університету

За участю МА "Київ" (Жуляни) та ГО "АОПА-України"

Самальот_fest 2015

10 вересня 2015

Грандіозний Авіафестіваль в Державному Музеї Авіації. "# Самальот_fest 2 " - масштабний розважально-просвітницький проект, покликаний популяризувати авіацію серед молодого покоління.

Самальот_fest 2015

25 червня 2015

Грандіозний Авіафестіваль в Державному Музеї Авіації

РетроАвтоФест на території ДМА!

03 квітня 2015

Літаки й автомобілі. Техніка та історія. Весна і гарний настрій. Музика і багато смачної їжі. Все це і в одному місці називається РетроАвтоФестиваль в Державному музеї авіації.

Виставка аеродромної автотехніки

12 червня 2014

Аеропорт - це не лише літаки, а й автомобілі. Спеціальні автомобілі, без яких неможливе повноцінне функціонування такого складного підприємства та обслуговування пасажирів і літаків.