Пожертвувати

Друзі! Кожного дня ми сумлінно працюємо для того, щоб зробити наш Музей кращим. Але на жаль, дуже часто наші зусилля впираються у фінансові можливості. Експонати потребують поточного догляду, будівлі — ремонту, а територія — прибирання. Кожен новий експонат також коштує деяких фінансових витрат з нашого боку на розбирання, транспортування та складання. Саме тому ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку допомогу, що ви можете нам надати. Дякуємо!

Друзья! Каждый день мы усердно трудимся, чтобы сделать наш Музей лучше. К сожалению, очень часто наши усилия упираются в финансовые возможности. Экспонаты нуждаются в текущем уходе, здания — в ремонте, территория — в уборке. Каждый новый экспонат требует определённых финансовых затрат с нашей стороны на разборку, транспортировку и сборку. Именно поэтому мы будем чрезвычайно благодарны любой помощи, которую вы можете нам оказать. Большое спасибо!

Благодійний внесок на статутну діяльність. Ви можете роздрукувати квитанцію, вписати бажану суму та сплатити у будь якому відділенні банку. Завантажити квитанцію