Пожертвувати

Друзі! Кожного дня ми сумлінно працюємо для того, щоб зробити наш Музей кращим. Але на жаль, дуже часто наші зусилля впираються у фінансові можливості. Експонати потребують поточного догляду, будівлі — ремонту, а територія — прибирання. Кожен новий експонат також коштує деяких фінансових витрат з нашого боку на розбирання, транспортування та складання. Саме тому ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку допомогу, що ви можете нам надати. Дякуємо!

Друзья! Каждый день мы усердно трудимся, чтобы сделать наш Музей лучше. К сожалению, очень часто наши усилия упираются в финансовые возможности. Экспонаты нуждаются в текущем уходе, здания — в ремонте, территория — в уборке. Каждый новый экспонат требует определённых финансовых затрат с нашей стороны на разборку, транспортировку и сборку. Именно поэтому мы будем чрезвычайно благодарны любой помощи, которую вы можете нам оказать. Большое спасибо!

Пожертвувати 50 грн

Пожертвувати 100 грн

Пожертвувати 200 грн

Пожертвувати 500 грн

Пожертвувати 1000 грн

Пожертвувати іншу суму

Благодійний внесок на статутну діяльність. Зробити внесок ви можете або банківською карткою через систему LiqPay, або роздрукувати квитанцію, вписати бажану суму та сплатити у будь якому відділенні банку. Завантажити квитанцію / Публічний договір