Музей КВВАІУ

Державний музей авіації імені О.К.Антонова за підтримкою АТ КБ "Приватбанк" та Інформаційного агентства «Вичерпно» розпочав пілотний проект зі створення експозиції, присвяченої історіі Київського вищого військового авіаційного інженерного училища (Київського інституту Військово-Повітряних сил).

Експозиція КВВАІУ

Фінансування проекту здійснюється за рахунок внесків на відкритий у Державній

казначейській службі України благодійний рахунок Музею.

Наповнення експозиції – основою експозиції є експонати з колишнього Музею КВВАІУ, а також майбутні надходження артефактів від випускників, викладачів училища, їх родичів та небайдужих людей.

Якщо Ви маєте експонати, які Ви би хотіли передати до експозиції, прохання надсилати Ваші пропозиції на електрону пошту kvvaiu2018@gmail.com

Місце розташування експозиції – салон літака Іл-18, б/н СССР-75634 (до 1958 року літак був у розпорядженні Міністра оборони СРСР маршала А.А. Гречка).

Керівник проекту – завідувач науково-історичним відділом Музею Васягін Дмитро Валерійович, ФАО-1987.

Науковий консультант – доктор військових наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки Мосов Сергій Петрович, ФАО-1985.

Друзі!

Випускники, викладачі, командний склад, всі, хто мав стосунок до

нашого славетного училища, меценати та філантропи!

Все в наших з Вами руках!

Підтримайте проект!

Зробіть внесок!

Зробити внесок Ви можете або банківською картою через систему платежів LiqPay, або роздрукувати квитанцію, вписати бажану суму та сплатити в будь-якому відділенні банку.

Експозиція КВВАІУ

Якщо у Вас є бажання персоналізувати свій внесок, Ви можете заповнити форму або відправити дані на електронну пошту
kvvaiu2018@gmail.com

По мірі надходження коштів ми будемо періодично інформувати Вас про хід виконання етапів проекту.

Станом на 20.10.2018 р.

на благодійний рахунок надійшло/витрачено:

122 100 / 11 700 грн

Подивитися таблицю внесків                                                                                                                                     Етапи реалізаціі проекту

Історична довідка:

КВВАІУ (1951-1992 рр.) – один із найпрестижніших вищих військових навчальних закладів, який здійснював підготовку висококваліфікованих інженерних офіцерських кадрів для Військово-Повітряних Сил.
Після розпаду Радянського Союзу, в 1992 році наступником
училища став Київський інститут Військово-Повітряних Сил.
Авіаційна техніка, що зберігалася на навчальному аеродромі КІ ВПС, після його розформування поповнила натурну експозицію Музею.