Музей КВВАІУ

Державний музей авіації імені О.К.Антонова за підтримкою АТ КБ "Приватбанк" та Інформаційного агентства «Вичерпно» започатковує пілотний проект зі створення експозиції «Історія Київського вищого військового авіаційного інженерного училища».

Експозиція КВВАІУ

Випускники Київського вищого військового авіаційного інженерного училища (Київського інституту ВПС)!

Державний музей авіації ім. О.К. Антонова починає благодійний проект по відродженню училища (інституту) через створення історичної експозиції в салоні літака Іл-18! Все в руках випускників!

Чекаємо ваших пожертв на створення експозиції.

Керівник проектудиректор Музею, доктор військових наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки – Мосов Сергій Петрович, ФАО-1985.

Куратор проектузавідувач науково-історичним відділом Музею – Васягин Дмитро Валерійович, ФАО-1987 (тел. 38-067-4442871).

Місце розташування експозиціїсалон літака Іл-18, б/н СССР-75634 (до 1965 року літак був у розпорядженні Міністра оборони СРСР маршала А.А. Гречка).

Наповнення експозиціїосновою експозиції є експонати з колишнього Музею КВВАІУ, а також майбутні надходження артефактів від випускників, викладачів училища, їх родичів і небайдужих людей.

Фінансування проекту здійснюється  за рахунок внесків на благодійний рахунок Музею.

Історична довідка:

КВВАІУ (1951-1992 рр.) – один із найпрестижніших у СРСР вищих військових закладів, який здійснював підготовку висококваліфікованих інженерних офіцерських кадрів для Військово-Повітряних Сил.

Після розпаду Радянського Союзу, в 1992 році наступником училища став Київський інститут Військово-Повітряних Сил Збройних Сил України.

Авіаційна техніка, що зберігалася на навчальному аеродромі КІ ВПС, після його розформування поповнила натурну експозицію Музею.

Музей звертається до випускників КВВАІУ та усіх зацікавлених осіб щодо здійснення благодійних внесків.

Внесено коштів станом на 17 липня 2018 року

22 000 грн

Зробити внесок ви можете або банківською картою через систему LiqPay або роздрукувати квитанцію, вписати бажану суму і сплатити в будь-якому відділенні банку.

Якщо ви бажаєте персоніфікувати свій внесок, будь ласка заповніть цю форму https://goo.gl/dkd2Sg