Послуги, що надаються музеєм

Унікальна локація для вашого корпоративного заходу!

Тільки у Державному музеї авіації ім. О.К. Антонова ви зможете влаштувати свою презентацію, конференцію або інший корпоративний захід на борту одного з найбільших пасажирських літаків Іл-86.

Також, для використання доступний аутентичний авіаційний ангар з великою зеленою зоною поруч, в якому ви зможете влаштувати захід для більшої кількості людей.

Зі всіма питаннями звертайтеся за телефоном +380501059882

Завантажити презентацію

Державний музей авіації надає широкі можливості зйомок відеоматеріалів на авіаційну та інші тематики. Багаторічний досвід організації взаємодії на нашій локації гарантує належну якість підготовки та комфорт під час процесу виробництва відеопродукту.

Запрошуємо до співпраці продакшн-команії, локейшн-менеджерів та журналістів. У наявності велика база фотоматеріалів кожного експонату та локацій. Докладніше на всі питання ми відповимо за адресою електронної пошти ar@aviamuseum.com.ua.

На нашій території знімались: