Вакансії

Державний музей авіації ім. О.К.Антонова оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

1. Діловод. Вимоги: повна загальна середня освіта.

2. Провідний економіст. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією економіста I категорії - не менше 1 року.

3. Економіст 1 категорії. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).

4. Провідний фахівець з маркетингу. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи не менше 1 року.

5. Фахівець з маркетингу. Вимоги: професійна освіта відповідного напряму підготовки.

6. Інженер 1 категорії (з охорони праці та пожежної безпеки). Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки.

7. Прибиральник території.

8. Водій самохідних механізмів. Вимоги: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта.

За усіма питаннями звертайтеся за телефоном (044) 451-83-14 або пишіть на електронну пошту info@aviamuseum.com.ua