Вакансії

Державний музей авіації ім. О.К.Антонова оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

1. Заступник директора з наукової роботи.

2. Юрисконсульт. Вимоги: базова або повна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, спеціаліст, магістр).

3. Завідувач канцелярії. Вимоги: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки. Стаж роботи у службі діловодства не менше 1 року.

4. Діловод. Вимоги: повна загальна середня освіта.

5. Провідний економіст. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією економіста I категорії - не менше 1 року.
6. Економіст 1 категорії. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).

7. Провідний фахівець з маркетингу. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи не менше 1 року.

8. Фахівець з маркетингу. Вимоги: професійна освіта відповідного напряму підготовки.

9. Інженер 1 категорії (з охорони праці та пожежної безпеки). Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки.

10. Прибиральник території.

11. Електрик 4 розряду. Вимоги: професійна технічна освіта.

12. Водій самохідних механізмів. Вимоги: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта.

13. Касир квитковий. Вимоги: повна загальна середня освіта.

За усіма питаннями звертайтеся за телефоном (044) 451-83-14 або пишіть на електронну пошту info@aviamuseum.com.ua